PARABOL KONU ANLATIMI

Parabol konu anlatımı ile ilgili olarak yapılan en ciddi çalışma sunummat sistemi ile hazırlanmış bulunmaktadır. İkinci dereceden fonksiyonun grafiğine parabol denir.

Aşağıda anlatılanları dikkatle incelediğinizde parabol konu anlatımına da ulaşabileceğinizi göreceksiniz.

Matematikten 0 nete sahip bir öğrencinin bile

sadece 18 günlük bir çalışmayla 19 nete yükselmesini sağlayan

bu sistem sayesinde siz de matematik sorununuzdan kurtulabilirsiniz.

25 bölümden oluşan sunummat sisteminin

TEMEL MATEMATİK KONU VE TESLERİNİ İÇEREN 1.BÖLÜMÜNÜ

ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirip incelemek için

tıklayınız

* İndirdiğiniz dosyayı açıp çalışabilmek için bilgisayarınızda WİN-RAR ve POWER POİNT programları yüklü olmalıdır.

* İndirdiğiniz dosyayı açtığınızda gelen ana menüdeki oklara tıklayarak daha sonra da sağ oka bir bir basarak sistemi ilerletmeniz durumunda tüm matematiği anlayarak ve severek öğrenebileceksiniz. Ana menünün en üstünde bulunan mavi oka bastığınızda 6 madde halinde sistemi nasıl çalışmanız gerektiği anlatılmış bulunmaktadır. Orada anlatılanlara göre çalışmanızı kesinlikle öneririm. Bu sistemle başarılı olmuş bazı öğrencilerin hikayelerini maddeler halinde yazmak istiyorum.

1) Bu sistemle YGS ye 32 gün kala, 5-6 net düzeyindeki bir meslek liseli öğrenci sadece bu YGS matematik bölümlerini bitirerek gerçek YGS sınavında 27 net yapmış bulunmaktadır.

2) 10.sınıf öğrencilerinden biri yazılısına sadece 1 gün kala çarpanlara ayırma bölümünün sadece konu anlatım bölümünü bitirerek ertesi gün girdiği sınavdaki tüm çarpanlara ayırma sorularını çözebildi.

3) LYS sınavına girecek olan biri 15-16 net düzeyinde iken sistemin LYS bölümlerinden özel fonksiyonlar, limit, türev, integral bölümlerini bitirdi ve sınava az kaldığı için de başka kaynak bitiremedi ama gerçek sınavdaki net sayısı 28 oldu. Babası gittiği her ortamda bu sistemin harikalığını anlatır durur. O kısa zamanda özel ders aldırsaydım bu kadar artış olmazdı diye anlatıp durmaktadır. Kendisi bina komşumdur. 3 yıl geçmesine rağmen Allah senden razı olsun deyip durmaktadır. Daha bir çok başarı hikayesi var ama bu kadarını yeterli görüyorum.

* İster yazılıya çalışmak için, ister sınavlara hazırlanmak için olsun sunummat sistemi ile başarılı olabilirsiniz. Başarıların sebebi şudur. Örneğin diyelim ki bir kitaptan ders çalışıyorsunuz. Konu anlatım bölümlerinde çözülen sorular kolayca anlaşılıyor. Sonrasında ise onlarca cevaplı test geliyor. Peki bu cevaplı testlerden çözemediğiniz sorular ne olacak. Es geçiliyor. Es geçince konu ve soru tipleri kafaya yerleşmiyor. Sunummat sistemi öyle mi ya? Değil. Bu sistemde her sorunun çözümü hemen ardından siz sağ oka bastıkça en ayrıntılı olarak gelir. Kesinlikle öğrene öğrene ilerlersiniz. Kafanız olayları sindirerek ilerler. Haliyle bu da kendiliğinden başarıyı getirmektedir.

* Bu sistem kesinlikle sizlerin matematiği öğrenmesinde ana kaynağınız olacaktır.

* Eğer bu sistemi hazırlayan Hasan Yeniyıl'ı daha yakından tanımak isterseniz tıklayın.

* Eğer özel sorularınız olursa bana ulaşabileceğiniz telefon numaram 0 506 417 19 45 dir. Ararsanız ve açmaz isem derste ya da toplantıdayım demektir. En kısa zamanda size dönüp sorularınıza cevap vereceğimden emin olunuz.

Eğer sistemdeki diğer 24 bölümde neler olduğunu ve

bu bölümlere sahip olmak için nasıl sipariş verileceğini öğrenmek isterseniz

sunummat sisteminin ana sayfasına geçmek için

TIKLAYINIZ

 

 

Copyright © Tüm Hakları sunummat.com'a aittir.